CONTEX SD One – wielkoformatowy skaner nabiurkowy

Contex, światowy lider wśród dostawców skanowania oferuje SD One – szerokoformatowy skaner nabiurkowy dla branży CAD i GIS.
SD One jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników pracujących z ponadgabarytowymi rysunkami technicznymi i budowlanymi. Smukły i lekki SD One jest atrakcyjnym atutem biura i jest łatwy w transporcie, gdy zajdzie taka potrzeba. SD One jest dostępny w dwóch wariantach: 24 i 36 cali szerokości i jest wyposażony w oprogramowanie do skanowania Nextimage FREE.
W Polsce skaner ten oferowany jest przez DKS Sp z .o.o.
contex-sd-one-36
Wbudowana łączność z chmurą umożliwia użytkownikom SD One proste skanowanie dokumentacji szerokoformatowej i zapisywanie plików w lokalizacjach: Google Drive, Dropbox, Box.com lub Microsoft onedrive. Współdzielenie plików znacznie zwiększa produktywność.
Oprogramowanie do obsługi skanera zapewnia automatyczne dostosowanie jakości obrazu np. poprzez jego natychmiastowe czyszczenie i wyrównanie. Zeskanowane obrazy można zapisać w formatach: JPG, TIF, PDF i PDF/A. Darmowe oprogramowanie Nextimage FREE jest wyposażone w zintegrowaną przeglądarkę zdjęć, oraz umożliwia automatyczne nazywania plików. Oprogramowanie jest dostępne w również w języku polskim.

Related posts