iPad2 w sprzedaży od 25 marca

Dwurdzeniowy czip A5. Bardzo szybki. Do kwadratu.
Dwa szybkie rdzenie układu procesorowego A5 sprawiają, że iPad może teraz robić dwa razy więcej rzeczy naraz. Różnica jest odczuwalna podczas przeglądania stron WWW, oglądania filmów, prowadzenia rozmów wideo przez FaceTime, grania w gry i przechodzenia między aplikacjami. Wielozadaniowość działa płynniej, aplikacje są ładowane szybciej i wszystko po prostu lepiej działa.

Bateria działa długo. A więc i Ty możesz.
Mimo że jest smuklejszy i lżejszy, nowy iPad ma tę samą niesamowitą baterię na 10 godzin pracy.2 To dość czasu na lot przez ocean, całą noc oglądania filmów lub tydzień dojazdów do pracy. Energooszczędny układ A5 i inteligentny system iOS dbają o wydajność baterii, tak aby iPad w niczym Cię nie ograniczał.

Żyroskop, przyspieszeniomierz i kompas. iPad wyczuje Twój każdy ruch.
Wbudowany przyspieszeniomierz reaguje na obracanie iPada, a obraz wyświetlany na ekranie dopasowuje się do aktualnego położenia, przyjmując układ poziomy, pionowy, a nawet odwracając się do góry nogami. Teraz przyspieszeniomierz, trzyosiowy żyroskop i kompas działają wspólnie. Określają położenie iPada, kierunek, w którym jest zwrócony, i sposób, w jaki się porusza. Gry, mapy i inne aplikacje reagują na każdy ruch, skręt, obrót i przechył. Dla twórców gier to wielki krok naprzód. I pierwszy krok do jeszcze lepszych aplikacji na iPada.

źródło: http://www.apple.com/pl/ipad/

Related posts