8 milionów pobrań 3D CAD w zasięgu ręki!

Portal do pobierania modeli 3D CAD PARTcommunity potwierdza nieustannie swoje ogromne znaczenie.

W maju 2013 roku odnotowano po raz pierwszy prawie 7.500.000 pobrań modeli CAD z 400 Elektronicznych Katalogów Produktów od producentów części na www.partcommmunity.com. Tym samym oznacza to, że liczba pobranych modeli 3D CAD w ciągu roku imponująco wzrosła: W marcu 2012 roku oszacowano po raz pierwszy jej poziom na 6 milionów.

Z nowym majowym rekordem portal do pobierania modeli 3D CAD – PARTcommunity – po raz kolejny przekonuje o swoim ogromnym znaczeniu (według www.alexa.com). Na świecie, CADENAS PARTcommunity uchodzi za najwyżej uplasowaną stronę internetową z modelami 3D CAD od znanych producentów. Według www.alexa.com, strona www.partcommunity.com zajmuje w światowych rankingach miejsce numer 39.603. (Źródło: www.alexa.com, 01.07.2013, godz. 11.55)

Sama Alexa określa siebie jako internetową firmę informacyjną i jest uznawana przez licznych międzynarodowych dyrektorów marketingowych jako instrument pomiarowy dla Web Traffic. Alexa klasyfikuje obecnie więcej niż 30 milionów stron internetowych na całym świecie.

Jednak nie tylko Alexa potwierdza wysoki profil odwiedzin portalu internetowego CADENAS. Robi to także www.urlm.de, według której to, PARTcommunity osiąga pozycję 12.568 w Niemczech i 96.056 na świecie. (Źródło: www.urlm.de, 03.07.2013, godz. 09.15) Strona URLMetriken przedstawia siebie z kolei jako platformę, analizującą i klasyfikującą strony internetowe w Niemczech, jak i poza ich granicami.

Dostęp do milionów danych 3D CAD przez 24 godziny na dobę

Inżynierowie mogą na całym świecie i w ciągu całej doby pobierać dane części 3D CAD z portali online CADENAS PARTcommunity i importować je w swój obecny system CAD jako formaty natywne. Podstawą danych 3D CAD jest przy tym około 400 Elektronicznych Katalogów Produktów CAD, bazujących na technologii eCATALOGsolutions. Podsumowując, PARTcommunity zwiększa stopień znajomości Elektronicznych Katalogów Produktów od producentów części, służy pozyskaniu nowych klientów oraz ułatwia inżynierom pracę poprzez liczne, udostępnione dane CAD.

Usprawnione pobieranie CAD dzięki nowoczesnej technologii embedded PARTcommunity

CADENAS prezentuje pierwszą na świecie taką nowość dla swojego portalu PARTcommunity: Technologia dla platformy do pobierania modeli 3D CAD może od tej chwili płynnie i bez zbędnego programowania, z dopasowanym do potrzeb klienta design i layout, zostać zintegrowana w stronę internetową producentów części.

Producenci komponentów mogą od zaraz wprowadzić ulubione elementy technologii CADENAS PARTcommunity do portali 3D CAD. Do tego należy na przykład wyszukiwanie potrzebnej części, wskazanie produktu lub pobieranie danych CAD. Layout i design technologii embedded PARTcommunity mogą własnoręcznie i przy tym graficznie zostać zdefiniowane przez back-end bez potrzeby znajomości programowania.

Related posts