Canon Polska na targach 3D Solutions

Firma Canon zaprasza do swojej strefy podczas targów 3D Solutions (6-9 czerwca br.) – drugiej edycji wydarzenia odbywającego się w ramach międzynarodowych targów przemysłowych ITM Polska 2017. Targi 3D Solutions to największe w regionie wydarzenie poświęcone zastosowaniom technologii 3D, które kierowane jest do profesjonalistów, przedstawicieli biznesu i świata nauki.

W strefie Canon (Pawilon 3A, stoisko 98) będzie można zobaczyć innowacyjne zastosowania i finalne produkty wyprodukowane na drukarce 3D Projet MJP 2500.

Projektowanie przestrzenne

Technologia druku i skanowania przestrzennego to dziedziny, które coraz częściej włączane są do procesów firm produkcyjnych z różnych branż. Przemysł, architektura, medycyna czy szkolnictwo – w każdej z tych branż zastosowanie druku 3D pozwala usprawnić powtarzalne czynności produkcyjne oraz wnosi wartość dodaną do procesów projektowych i prototypownia.

Canon Polska, jako jeden z czołowych polskich dostawców profesjonalnych produktów i usług w zakresie druku 3D, będzie prezentować swoje rozwiązania właśnie podczas poznańskich targów 3D Solutions 2017, które są doskonałą okazją do zawierania transakcji handlowych dla producentów i potencjalnych kontrahentów z firm produkcyjnych. Połączenie wiodących na rynku rozwiązań z rozbudowaną siecią serwisową wspieraną przez europejski zespół specjalistów Canon sprawia, że firma jest w stanie z sukcesem wspierać rozwój przedsiębiorstw z różnych branż. Dodatkowo ogromnym atutem targów jest możliwość bezpośredniego dotarcia do odbiorców zarówno instytucjonalnych, jak i klientów indywidualnych oraz połączenie w jednym miejscu świata biznesu i technologii.

Trwałość, szybkość, wydajność

Drukarka 3D Projet MJP 2500 do druku niezwykle dokładnych i funkcjonalnych modeli ze sztywnych i elastycznych materiałów sztucznych, które z powodzeniem można wykorzystywać w wielu branżach przemysłowych. W ramach pokazu technologii, klienci będą mogli zapoznać się także z innymi przemysłowymi i produkcyjnymi drukarkami 3D dostarczanymi przez Canon, uzyskać niezbędne informacje o wszechstronnym oprogramowaniu wspomagającym procesy projektowe i cykle pracy, a także dowiedzieć się o korzyściach, jakie w ramach współpracy z Canon czerpią firmy z różnych branż.

Więcej informacji o ofercie rozwiązań i usług 3D Canon znajduje się na stronie www.canon.pl/3d

Źródło: informacja prasowa

Related posts