Dzień Otwarty HP – druk cyfrowy dla wszystkich

7 lipca 2011 w siedzibie firmy Plus Digital w Bydgoszczy odbędzie się prezentacja najnowszych rozwiązań druku cyfrowego marki Hewlett Packard.

Wydarzenie zorganizowane pod hasłem Dnia Otwartego ma na celu zaprezentowanie oferty firmy Plus Digital, rozszerzonej w ostatnim czasie o rozwiązania dedykowanie dla rynku CAD i GIS (rysunki techniczne, mapy, plany, projekty) oraz rynku GraphicArts (fotografia, instalacje reklamowe i artystyczne), ze szczególnym uwzględnieniem druku lateksowego.

hpT2300

W trakcie Dnia Otwartego zostaną zaprezentowane urządzenia wielkoformatowe wyposażone w tusze pigmentowe i lateksowe oraz różnorodne aplikacje możliwe do wykonania przy ich zastosowaniu. Ponadto zaprezentowane zostanie nowe narzędzie do zarządzania drukiem, współtworzenia projektów i udostępniania plików – HP ePrint&Share umożliwiające pracę w chmurze oraz narzędzia do zarządzania procesami w drukarni wielkoformatowej. Gośćmi dnia otwartego będą również przedstawiciele HP Polska, którzy przedstawią nowe urządzenia jak i zagadnienia w druku cyfrowym. Prezentacja w Bydgoszczy jest kolejnym po Wrocławiu, Krakowie i Rzeszowie wspólnym przedsięwzięciem HP i lokalnego partnera. Agenda Dnia Otwartego zostanie udostępniona na stronie: www.plusdigital.pl

Related posts