EPSON – szybsze skanowanie do systemów zarządzania obiegiem dokumentów

Firma Epson wprowadza nowe modele skanerów A4, które dzięki szybkiemu skanowaniu i zaawansowanej technologii podawania zapewniają większą wydajność w zakresie archiwizowania i dystrybucji dokumentów elektronicznych. Modele WorkForce DS-510 i DS-510N zostały zaprojektowane w sposób zapewniający zwiększenie wydajności i umożliwiający bezproblemową integrację z systemami zarządzania dokumentacją i przechowywania w chmurze.

epson_skaner

Nowe kompaktowe urządzenia mogą skanować nawet 26 arkuszy/52 obrazy na minutę (monochromatycznie i w kolorze) oraz są wyposażone w automatyczny podajnik dokumentów (ADF) o pojemności 50 arkuszy w formacie A4. Obydwa modele umożliwiają jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne, sprzętową kompresję obrazów JPG i wykrywanie podwójnych arkuszy dzięki ultradźwiękowemu czujnikowi.

Nowe, wszechstronne skanery bazują na zaawansowanej technologii automatycznego podawania papieru, która ułatwia ładowanie skanowanych dokumentów i zmniejsza ryzyko podania wielu arkuszy za jednym razem podczas przetwarzania dużych partii dokumentów.

Oprócz zapewnienia dużej szybkości, opcjonalny moduł sieciowy w połączeniu z oprogramowaniem Epson Document Capture Pro umożliwia skanowanie przez naciśnięcie jednego przycisku i ustawianie własnych poleceń skanowania do zadania, takich jak skanowanie do wiadomości e-mail, skanowanie do aplikacji Microsoft SharePointTM czy skanowanie do chmury. Model WorkForce DS-510N obsługuje funkcje sieciowe.

Skanery dokumentów zostały zaprojektowane w sposób zapewniający zwiększenie wydajności i umożliwiający bezproblemową integrację z systemami zarządzania dokumentacją i przechowywania w chmurze. Oprogramowanie EpsonScan oferuje szeroką gamę funkcjonalności, w tym rozpoznawanie kodów kreskowych, obsługę strefowego optycznego rozpoznawania znaków OCR i obsługę sterowników WAIN, ISIS i WIA.

Wersje klienckie i serwerowe oprogramowania Document Capture firmy Epson, a także oprogramowanie Document Capture dla komputerów Mac, przyspieszają przepływ pracy i umożliwiają użytkownikom zapisywanie, konwertowanie i dystrybucję zeskanowanych dokumentów w niemal każdym systemie przechowywania dokumentów i zarządzania nimi.

Related posts