Garmin GPSMAP 64 – profesjonalista do zadań w terenie

Garmin prezentuje nową serię wytrzymałych ręcznych urządzeń nawigacyjnych GPSMAP 64.

Kolejna generacja outdoorowych urządzeń Garmin bazuje na popularnej wśród aktywnych poszukiwaczy przygód serii GPSMAP 62, wzbogacając ją o nowe możliwości. Aby jeszcze dokładniej określać położenie, nawigacje z serii GPSMAP 64 korzystają zarówno z satelit GPS, jak i GLONASS. Zostały także wyposażone w antenę quad helix, zoptymalizowany jasny wyświetlacz czytelny nawet w pełnym słońcu, podwójny system zasilania oraz łączność bezprzewodową, zwiększającą możliwości komunikacyjne przy użyciu technologii Live Track i Smart Notifications.

GPSMAP 64, Standard View, UNTIED STATES

Dzięki zwiększonym możliwościom lokalizacyjnym można szybko i precyzyjnie określić swoją pozycję, nawet w osłoniętych, gęsto zalesionych miejscach czy głębokich dolinach. Włączenie w zakres urządzenia satelity GLONASS pozwala na określenie pozycji użytkownika przeciętnie około 20% szybciej niż przy użyciu samego sygnału GPS.

 

Seria GPSMAP 64 to trzy różne, bardzo wytrzymałe i wodoodporne (IPX7) modele dostosowane do różnych outdoorowych aktywności. Podstawowy model GPSMAP 64 pozwala na dokładne określanie położenia, posiada jasny 2,6-calowy kolorowy wyświetlacz typu „transflective”, czytelny nawet w pełnym słońcu,     obsługiwany za pomocą przycisków. Model GPSMAP 64s wyposażony jest ponadto w zaawansowane czujniki – wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy elektroniczny kompas – dla uzyskania jeszcze lepszej orientacji w terenie. GPSMAP 64s pozwala również na uzyskanie bezprzewodowej łączności i transfer danych do innych kompatybilnych ręcznych urządzeń Garmin oraz aplikacji mobilnych, a także na korzystanie z technologii Smart Notification. Po sparowaniu GPSMAP 64s z kompatybilnym iPhone’m (4s lub nowszym) użytkownicy mogą odbierać pocztę elektroniczną, smsy oraz powiadomienia bezpośrednio z poziomu nawigacji. Dzięki temu można zachować nieprzerwane połączenie ze swoim smartfonem, bez narażania go na trudne warunki panujące na szlaku. Wraz z modelem GPSMAP 64s użytkownik otrzymuje także bezpłatną roczną subskrypcję usługi BirdsEye Satellite Imagery. Urządzenia z serii GPSMAP 64 są kompatybilne z wieloma rodzajami map, dzięki czemu sprawdzą się zarówno na szlaku (mapy topograficzne) jak i na wodzie (BlueChart® g2), czy podczas podróży samochodem (City Navigator NT). Urządzenia GPSMAP 64 i 64s zostały wyposażone w 4 GB pamięci wewnętrznej i gniazdo kart micro SD, które pozwala na przechowywanie dodatkowych map i danych.

Related posts