Nowości w oprogramowaniu NX CAD od Siemens PLM Software

Oprogramowanie NX CAD firmy Siemens PLM Software teraz wspiera High Definition 3D (HD3D)  i Raportowanie w Środowisku Wizualnym (Visual Reporting).

Te funkcjonalności sprawiają, że kluczowe informacje o produkcie są bardziej użyteczne, poprzez dostarczanie danych PLM w sposób graficzny, jako części modelu produktu. W konsekwencji ułatwia to zespołom konstruktorów nabywanie wiedzy o produkcie i wizualizację jej wpływu na projekt bezpośrednio w kontekście sesji projektowej NX 3D. HD3D redukuje czas poświęcany na bezproduktywne działania, takie jak wyszukiwanie potrzebnych informacji, dzięki czemu skraca się czas rozwoju produktu.

HD3D

HD3D Visual Reporting pozwala Klientom Siemens PLM Software przyswajać dane PLM w środowisku wizualnym, za pomocą interaktywnej nawigacji, a w razie potrzeby przechodzić do informacji bardziej szczegółowych. Podczas oglądania reprezentacji produktu 3D, Klienci mogą łatwo znaleźć się w odpowiednim kontekście, by odpowiedzieć na pytania dotyczące statusu projektu, zmian projektu, zakresu odpowiedzialności zespołu, kosztów, dostawców, i innych czynników. W rezultacie użytkownicy oprogramowania NX są w stanie podejmować mądrzejsze decyzje, by tworzyć lepsze produkty.

Related posts