Canon podczas targów FESPA 2013

Podczas targów FESPA 2013 (Londyn, 25 – 29 czerwca br.) firma Canon Europe zaprezentuje pełne portfolio urządzeń wielkoformatowych po raz pierwszy od momentu połączenia z Océ (H5S, wejście S4).

fespa-logo-2013
Dzięki technologii i doświadczeniom firmy Océ, Canon znacząco umocnił swoją rynkową pozycję i jest w stanie jeszcze lepiej wesprzeć dostawców usług druku (Print Service Providers; PSP) w zakresie rozszerzania oferty usług, a tym samym w rozwoju biznesu. Stoisko zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zwiedzający mogli spojrzeć na biznes z szerszej perspektywy i poznać nowe możliwości oferowane przez druk wielkoformatowy.
Goście odwiedzających stoisko Canon znajdą tam unikalną wiedzę, inspiracje i innowacje, które pomogą zidentyfikować i określić kierunki rozwoju na dynamicznie zmieniającym się rynku druku wielkoformatowego. Dzięki konkretnym przykładom i prezentacji success stories, zwiedzający będę mogli przekonać się, że połączenie doświadczeń Canon w zakresie przetwarzania obrazu i wiodącej technologii firmy Océ, tworzy podstawę skutecznego partnerstwa i doradztwa biznesowego.

źródło: informacja prasowa

Related posts