Nowe nawigacje GARMIN nuvi dostępne w Polsce

Garmin informuje, że nowa linia nawigacji samochodowych z serii nüvi, która miała premierę na tegorocznych targach CES, jest już dostępna w Polsce.

W skład najnowszej linii Garmin nüvi wchodzą trzy serie produktów, przeznaczonych zarówno dla użytkowników, którzy cenią sobie wygląd i funkcjonalność, jak i tych dbających o oszczędności w domowym budżecie.

garmin_nuvi

Seria Essential – nawigacja w najprostszej postaci
Prosta i ekonomiczna seria Essential jest dobrym punktem wyjścia dla każdej podróży. Urządzenia z tej serii zostały wyposażone w jasny wyświetlacz o przekątnej 4,3” lub 5,0”, mapy Europy, dane o pozycjach fotoradarów oraz wiele innych funkcji, przydatnych na trasie. Nawigacja z serii Essential zapewnia dokładne i szczegółowe wskazówki z wymawianymi nazwami ulic, asystentem pasa ruchu i widokiem skomplikowanych skrzyżowań, ułatwiając kierowcy pewną i komfortową jazdę.

Seria Advanced – więcej niż nawigacja
Seria Advanced oferuje zaawansowane funkcje nawigacji oraz cenne narzędzia umożliwiające bezpieczniejsze, szybsze i bezstresowe podróżowanie. Urządzenia z tej serii wyposażone zostały w ekran o przekątnej od 4,3” do 7” oraz udoskonalony system wskazówek dojazdu. Dzięki innowacyjnej funkcji Garmin Real Directions™nawigacja prowadzi kierowcę nie tylko wymieniając nazwy ulic, ale, tak jak robiłby to przyjaciel, informuje go o mijanych charakterystycznych punktach, budynkach, znakach stopu czy sygnalizacji świetlnej. Tego typu wskazówki mogą brzmieć na przykład „skręć w prawo na najbliższych światłach” lub „skręć w lewo za Starbucks’em”.

Seria Premium – funkcjonalność, elegancja i wiecznie aktualne mapy
Flagowy model z serii – nüvi 3597 LMT, to urządzenie wyposażone w pięciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 800×480 pikseli, z możliwością obsługi w położeniu pionowym i poziomym. Wzornictwo nüvi 3597 LMT zostało wyróżnione prestiżową nagrodą Red Dot Award 2013. Poza atrakcyjnym wyglądem, urządzenie posiada pakiet najnowszych map Europy i bogatą bazę punktów POI z możliwością dodawania własnych. Mapy w nüvi 3597 LMT są zawsze aktualne – wraz z zakupem urządzenia użytkownik otrzymuje możliwość pobrania najnowszych aktualizacji danych mapowych udostępnianych przez producenta bez uiszczania dodatkowych opłat.

źródło: informacja prasowa

Related posts