HP CAD & Foto – prezentacje rozwiązań Hewlett-Packard

HP MET

HP MET

20 kwietnia 2011 roku we Wrocławiu odbędzie się pokaz najnowszych rozwiązań z dziedziny druku wielkoformatowego, stworzonych z myślą o potrzebach branży CAD i GIS oraz fotograficznej i reklamowej.  Na spotkaniu zaprezentowany zostanie szereg urządzeń drukujących firmy HP oraz systemy skanowania firmy Colortrac.

Z myślą o rozproszonych, mobilnych zespołach projektowych przedstawione zostanie najbardziej zaawansowane na rynku oprogramowanie HP ePrint & Share, pozwalające tworzyć, udostępniać, drukować i zarządzać projektami online.

Spotkanie stanowi wyjątkową okazję, aby zobaczyć w jaki sposób rozwiązania HP pozwalają podnieść jakość wydruków oraz usprawnić proces produkcji w firmie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przybycia na pokaz, który rozpocznie się 20 kwietnia 2011 r., o godzinie 10:00 w Hotelu Orbis Wrocław przy ul. Powstańców Śląskich 7.

Przewidziany jest poczęstunek oraz losowanie wśród uczestników nagród, ufundowanych przez organizatorów: firmę HP oraz firmę MET specjalizującą się w sprzedaży najnowszych rozwiązań z dziedziny techniki biurowej.

W celu zgłoszenia uczestnictwa, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie

WWW.HP.PL/CADFOTO

a wszelkie pytania kierować do

Mirosława Bogusza

tel. 71 341 45 32, miroslaw.bogusz@met.com.pl

lub

Katarzyny Jurek

tel. 71 341 37 96, katarzyna.jurek@met.com.pl

Related posts