Pierwszy skaner z WiFi – Contex SD One MF

Przyjazne dla użytkownika i intuicyjne rozwiązanie z ekranem dotykowym i możliwością zatwierdzania, zaznaczania i dodawania notatek.

SD One MF to nowe rozwiązanie marki Contex w dziedzinie urządzeń wielofunkcyjnych. Koncentruje się na użytkownikach, oferując każdemu możliwość utworzenia osobistego profilu, w którym można zapisać indywidualne ustawienia, a następnie łatwo przesłać je pocztą e-mail lub zapisać w wybranym folderze lub chmurze prywatnej.

contex_sd_one_mf_cad_gis
Oferujący wiele możliwości skaner SD One MF jest w pełni zintegrowany z czołowymi markami drukarek, co gwarantuje elastyczność w wyborze powiązanego urządzenia.

Wbudowany tablet z ekranem dotykowym pozwala dodawać zaznaczenia i udostępniać pliki nawet bez drukowania.

To idealne rozwiązanie, gdy liczy się ścisła kontrola kosztów. Urządzenie SD One MF posiada zintegrowane oprogramowanie do zarządzania drukiem, które pozwala monitorować koszt każdego skanu, kopii i wydruku.

Jedyny skaner wielkoformatowy z obsługą Wi‑Fi. Szybkość do 150 Mb/s.

Skanowanie do kopiarki, poczty elektronicznej, sieci, serwera FTP i urządzenia USB. Importowanie obrazów bezpośrednio na standardowe tablety.

Więcej informacji na stronie firmy DKS, dystrybutora skanerów Contex: http://www.dks.pl/oferta/rozwiazania-wielkoformatowe/skanery-kolorowe-wielkoformatowe-dla-malych-grup-roboczych/sd-one-mf-pproduct-160.html

Related posts