CAD&GIS patronem medialnym Zimowego Biznes Mixera

Agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca portali informacyjnych: QBusiness.pl oraz ReNews.pl zainaugurowała tegoroczny cykl spotkań biznesowych we Wrocławiu wieczornym mixerem, na którym spotkało się kilkudziesięciu menedżerów wyższego szczebla i średniego szczebla z Wrocławia i regionu.

QBusiness

Impreza była doskonałą okazją do ciekawych, kuluarowych spotkań w elitarnym gronie, pozyskania ciekawych informacji, nawiązania nowych kontaktów; a także do swobodnych rozmów i wspólnej zabawy podczas eleganckiego koktajlu przy muzyce na żywo.

QBusiness Media

Spotkaniom kuluarowym towarzyszyła degustacja wykwintnych przekąsek znakomitego szefa kuchni oraz degustacja drinków przygotowanych przez firmę Stock, czeskich win prezentowanych przez Bohemię Sekt oraz wybranych gatunków piwa grupy Carlsberg Polska. Więcej informacji znajduje się na specjalnej stronie pod adresem: http://qbusiness.pl/index.php?page=novocaina

skalski

Czasopismo CAD&GIS objęło to wydarzenie patronatem medialnym ze względu na licznie reprezentowaną grupę architektów, projektantów i firm związanych z budownictwem.

Related posts