Huawei eSpace 7950 – telefon IP dla biznesu

Huawei eSpace 7950 to wysokiej klasy telefon IP, który obsługuje 6 linii telefonicznych. Sprawne zarządzanie połączeniami zapewnia 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD, dzięki któremu interfejs użytkownika jest niezwykle prosty i czytelny. Nawigację ułatwiają także pogrupowane przyciski z intuicyjnymi oznaczeniami.

Huawei 7950
Huawei 7950

Najnowsze rozwiązanie Huawei zostało stworzone dla kadry kierowniczej, managerów, sekretarek czy asystentów. Telefon jest już dostępny na naszym rynku w sprzedaży firmy KONTEL, dystrybutora VAD Huawei w Polsce.

Telefon eSpace 7950 obsługuje szerokopasmowy kodek dźwięku AAC-LD o wysokiej częstotliwości próbkowania wynoszącej 48 kHz, osiągając czysty dźwięk HD. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia słuchawek nagłownych.

Co więcej, telefon eSpace 7950 wykorzystuje automatyczną konfigurację, która znacznie upraszcza jego instalację i wdrożenie. Oferuje zoptymalizowaną sygnalizację i szyfrowanie przepływu mediów oraz zarządzanie oparte na protokole HTTPS, co pomaga stworzyć bezpieczne środowisko komunikacji.

źródło: informacja prasowa

Related posts