Premiera polskiej wersji MapInfo Pro 12.5 (64 bity)

Dystrybutor oprogramowania MapInfo, firma IMAGIS S.A., przygotowała polską wersję produktu MapInfo Pro 12.5 w wersji na systemy 64 bitowe. Wersja ta, długo oczekiwana przez użytkowników, umożliwi korzystanie z MapInfo Pro na komputerach PC z systemem 64 bitowym. Dodatkowo nowa wersja wprowadza nowocześnie zaprojektowany interfejs użytkownika, który dzięki zastosowaniu rozwijalnego menu, jest bardzo intuicyjny w użyciu, szczególnie dla początkujących użytkowników.

ekran_startowy_MapInfo_Pro

MapInfo Pro to program klasy GIS (Geographic Information System), pozwalający na tworzenie, zarządzanie oraz aktualizację danych przestrzennych. Z jego pomocą można wizualizować i analizować dane na mapach, a także z powodzeniem budować zaawansowane systemy informacji przestrzennej.

Najnowsza wersja MapInfo Pro 12.5 64 bity trafi do sprzedaży w ostatnich dniach września 2015. IMAGIS S.A., jej dystrybutor na terenie Polski, udostępni także bezpłatną 30 dniową wersję, którą będzie można pobrać z serwisu internetowego www.MapInfo.pl . Na wskazanej stronie internetowej, można się także zapoznać z pełną specyfikacją techniczną oprogramowania.

Related posts